Teslimat Bilgileri

Siparişim elime ne zaman ulaşır :

Alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin ve diğer müşterilerimizin  güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme ve teslimat adresi bilgilerinin doğruluğunun onaylanması gereklidir. Sipariş onayının sağlıklı olarak alınması halinde, siparişler 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.Bu süre iş durumuna göre daha erkende olabilmektedir. Biz siparişlerinizi en hızlı ve erken şekilde teslim etmeye gayret ediyoruz.

Ortalama Kargo Taşıma Süreleri:

MNG Kargo : 1 ila 3 iş günü arası. / İlçelere göre değişkenlik gösterebilir.

Ptt Kargo: 1 ila 4 iş günü arası. / İlçelere göre değişkenlik gösterebilir.

Haftasonu Siparişleri :

Cuma günü 19.00 dan önce verilen siparişler, Cumartesi gününden itibaren teslim edilmeye başlanır. Cumartesi günü 19.00 den sonra verdiğiniz tüm siparişler Pazartesi günü işleme alınacağından elinize Salı gününden önce ulaşamayabilir. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

Stok Sorunları:

Verdiğiniz siparişlerde tedarikçi firmaların stoklarında nadiren de olsa bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

Adres Bilgileri:

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık ve doğru  yazınız. Gerekli görüldüğünde vermiş olduğunuz telefon bilgileri sipariş onayı için sizlerle irtibat kurabiliriz. İrtibat kuramadığımız müşterilerimizin siparişlerini 3 iş günü içinde iptal edilir.

Hatalı / Eksik Siparişler

Kargodan teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz.

Yurtdışına Teslimat Yapılması Mümkün Mü:

Hayır, şu anda yurtdışına teslimat yapılamamaktadır. Ancak, yurtdışı satışlarımız şu anda sürmekte olan yasal düzenlemelerin tamamlanmasının ardından başlayacaktır. Bu konuda gösterdiğiniz anlayışa teşekkür ederiz. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti KKTC’ye ne yazık ki şu anda teslimatımız yoktur. Ancak KKTC için gönderimimiz başlar başlamaz bu bilgi sizlere duyurulacaktır.

Saygılarımızla