Hasta Taşıma Liftleri

Hasta Taşıma Lifti ; Engelli kişilerin taşınması ve bulunduğu yerden kaldırılıp/indirilmesi amaçına dayanmaktadır.Buradaki amaç hasta transferinin sağlıklık şekilde yapılmasıdır. Örnek bir senaryodan bahsedersek hastanızın banyo ihtiyaçı için yatağından kaldırılıp uygun bir tekerlekli sandalyeye transferini veya hastanızın banyo ihtiyaçı için banyoya taşınması gibi durumları bu araçlarla hiçbir güç harcamadan gerçekleştirebilirsiniz.Kısacası bu tür ihtiyaçları karşılamak için dizayn edilmiştir. Eğer hasta taşıma lifti arıyorsanız burada bu kategoride bulabilirsiniz.

Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Baş Destekli Oturma Hasta Taşıma Slingi
Baş Destekli Oturma Hasta Taşıma Slingi Teknik Özellikler: Her Hastaya Uyumlu,Basit ve kullanışlı bir ürün Max:250 kg Taşıma Kapasitesine sahiptir. Junior S - Junior M çocuk bedenleri bulunmaktadır. S-M-L-XL-XL  Beden Seçenekleri vardır. Renk ve kumaş Seçenekleri bulunmaktadır. Hızlı Kuruma Sağlayan Kumaş ile imal edilmiştir güvenle kullanabilirsiniz. Özel imalat imkanı (Lütfen irtibata geçiniz) Mükemmel askıları sayesinde eşit ağırlık sağlar ve doğru pozisyonlandırır. Sağlam ve dik sırt pozisyonu için rahatlıkla kullanılır. Kişiye özel imalat (lütfen irtibat..
800.00TL
KDVsiz: 800.00TL
Baş Destekli Tuvalet Uyumlu Hasta Taşıma Sling
Baş Destekli Tuvalet Uyumlu Hasta Taşıma Sling Teknik Özellikler: Yüksekliği ayarlanabilen baş destekli tuvalet slingi (Yüksekliği ayarlanabilen baş desteği avantajı) Vücutu tam saran boyun desteği. Max:250 kg Taşıma Kapasitesine sahiptir. S-M-L-XL-XL  Beden Seçenekleri vardır. Renk ve kumaş Seçenekleri bulunmaktadır. Hızlı Kuruma Sağlayan Kumaş ile imal edilmiştir güvenle kullanabilirsiniz. Özel imalat imkanı (Lütfen irtibata geçiniz)   ..
950.00TL
KDVsiz: 950.00TL
Baş Desteksiz Oturma Hasta Taşıma Slingi
Baş Desteksiz Oturma Hasta Taşıma Slingi Teknik Özellikler: Banyo ve Duş İçin İdeal bir modeldir. Max:250 kg Taşıma Kapasitesine sahiptir. Junior S - Junior M çocuk bedenleri bulunmaktadır. S-M-L-XL-XL  Beden Seçenekleri vardır. Renk ve kumaş Seçenekleri bulunmaktadır. Hızlı Kuruma Sağlayan Kumaş ile imal edilmiştir güvenle kullanabilirsiniz. Özel imalat imkanı (Lütfen irtibata geçiniz) Not:Boyun desteği gerektiğinde ayrıca belirtilmesi gerekmektedir. ..
750.00TL
KDVsiz: 750.00TL
Full Vücut Destekli Hasta Taşıma Sling
Full Vücut Destekli Hasta Taşıma Sling Teknik Özellikler: Baş,boyun ve vücutu hareketsiz hastalar için ideal bir üründür.Vücutu tam saran boyun destekli sling. Max:250 kg Taşıma Kapasitesine sahiptir. S-M-L-XL-XL  Beden Seçenekleri vardır. Renk ve kumaş Seçenekleri bulunmaktadır. Hızlı Kuruma Sağlayan Kumaş ile imal edilmiştir güvenle kullanabilirsiniz. Özel imalat imkanı (Lütfen irtibata geçiniz) ..
900.00TL
KDVsiz: 900.00TL
Hasta Taşıma Lifti 0100
Hasta Taşıma Lifti Teknik Özellikler: Hasta Taşıma Lifti ; Engelli kişilerin taşınması ve bulunduğu yerden Transfer (kaldırılıp/indirilmesi) amaçına dayanmaktadır. Motor ve el kumandası ile çalışır. El kumandası yardımıyla yükseklik ayarı yapılmaktadır. Ayak aralığı ayak pedalı ile ayarlanır. Kaldırma yüksekliği 1 metre'dir. Taşıma kapasitesi 180 kg'dır. Küçük, dar mekanlarda kullanıma uygundur.Hastanızı kolayca kaldırarak transfer etmenizi sağlar Vücut şeklini alabilen sling (Taşıma askısı) 55-60 derece sıcak suyla yıkanabilir.   ..
3,000.00TL
KDVsiz: 3,000.00TL
Hasta Taşıma Lifti 0200
Hasta Taşıma Lifti Teknik Özellikler:   Motor ve el kumandası ile çalışır. El kumandası yardımıyla yükseklik ayarı yapılmaktadır. Motor kapasitesi 6000N'dir. (Alman malı) Manuel mekanik indirme fonksiyonu vardır. Kaldırma yüksekliği 2 metre'dir. Taşıma kapasitesi 180 kg'dır. Lift ile birlikte 223 KG'dır. Küçük, dar mekanlarda kullanıma uygundur.Hastanızı kolayca kaldırarak transfer etmenizi sağlar Vücut şeklini alabilen sling (Taşıma askısı) 55-60 derece sıcak suyla yıkanabilir. Sling baş destekli olup fiyata dahildir. ..
2,900.00TL
KDVsiz: 2,900.00TL
Hasta Taşıma Lifti 0300
Hasta Taşıma Lifti Teknik Özellikler: Motor ve el kumandası ile çalışır. El kumandası yardımıyla yükseklik ayarı yapılmaktadır. Motor kapasitesi 6000N'dir. (Alman malı) Manuel mekanik indirme fonksiyonu vardır. Kaldırma yüksekliği 2 metre'dir. Taşıma kapasitesi 180 kg'dır. Lift ile birlikte 223 KG'dır. Küçük, dar mekanlarda kullanıma uygundur.Hastanızı kolayca kaldırarak transfer etmenizi sağlar Vücut şeklini alabilen sling (Taşıma askısı) 55-60 derece sıcak suyla yıkanabilir. Sling baş destekli olup fiyata dahildir.   ..
3,500.00TL
KDVsiz: 3,500.00TL
Portatif Hasta Taşıma Lifti Raylı P200
Portatif Hasta Taşıma Lifti Raylı Teknik Özellikler: Portatif raylı hasta taşıma liftleri diğer liftlere oranla daha pahalı olmasına nazaran kullanım kolaylığı ve portatif oluşundan dolayı tercih edilmektedirler. Üstelik odanın bir parçası haline gelmektedirler. Ürünün menşei ingiltere'dir. Raylı hasta taşıma lifti 3 parçadan oluşmaktadır. 1. portatif raylar 2. Motor 3.Sling(Taşıma Askısı) Düz 1 Motor Özellikleri Model: FREEWAY P-200 Taşınabilir Vinç     Motorun kullanımı son derece basittir. Maksimum taşıma kapasitesi 200kg’dır.Motorla birlikte üründe bir adet uz..
19,000.00TL
KDVsiz: 19,000.00TL