Masaj Sedyeleri

Masaj sedyesi ve masaj masası çeşitleri bu kategoride listelenmektedir. Bu kategorilerideki ürünler hem fiyat olarak hemde kalite bazında tercih edilen ürünlerdir. Ahşap masaj sedyeleri ve portatif masaj sedyelerinin detayları ve fiyatları için aşağıdaki ürünleri inceleyebilirsiniz. Satmış olduğumuz ürünler uzun süredir satışını gerçekleştirdiğimiz ve hiç sıkıntı çıkarmayan ürünlerdir güvenle kullanabilirsiniz. Lüx tip masaj sedyeleri ve Çanta tipi masaj sedyeleri en çok tercih edilen ürünlerdir. Kargo fiyatlarınıda sizler için minimum düzeyde tuttuğumuzdan şüpheniz olmasın kargo ücretleri müşterilerimize aittir. Mail abone liğimize kayıt olmayı unutmayın.

Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Ahşap Çanta Tipi Masaj Sedyesi Lüx Model
Ahşap Çanta Tipi Masaj Sedyesi Teknik Özellikleri: Portatif ve çanta tipi oluşu sayesinde,yer kaplamaz ve yolculuk sırasında yanınızda taşıyabilirsiniz. Masaj masası ikiye katlanır şekildedir.Ayak kısımlarıda katlanabilmektedir. Orta sertlikte sünger kullanılmıştır. Masaya yatan sahıs altdaki sertliği hissettirmeyecek şekilde yüksek yoğunlukta sünger kullanılmıştır. Masaj masasının üstü tek parça vinylex kumaş ile kaplanmıştır.Vinylex kumaş silinebilir ve temizlenebilir özelliktedir. Masaj masasının ebatları açık vaziyette 180x70x63-84 cm olup ağırlığı 14 kg'dır. Yükseklik ay..
1,100.00TL
KDVsiz: 1,100.00TL
Ahşap Masaj Paravanı
Ahşap Masaj Paravanı 3 Kanatlı Özellikleri: Dekorasyona ve görünüme önem verenler için dizayn edilmiştir. Resimde görüldüğü üzere 3 kanatlıdır. Yan kanatların rahat bir şekilde hareket edebilmesi için tekelekleri bulunmaktadır. Ana iskeleti sunta, kaplaması ise gürgen ağaçındandır. Bezli şekilde gönderilir. Bezleri sökülüp takılabilir. Diğer masaj sedyesi için kategorilere gözatın. ..
700.00TL
KDVsiz: 700.00TL
Ahşap Masaj Sedyesi Sınıfının En İyisi
Ahşap Masaj Sedyesi Ürün sınıfının en iyisidir. En iyiden kasıt kullanılan ahşapın kalitesinden ve görünümünden. Resimde görünen ürünün bire bir aynısını gönderiyoruz. İsterseniz baş kısmı için delikte açabiliriz.Sipariş verirken belirtiniz lütfen. Teknik Özellikler: Ebatlar 65x185x75 cm Ahşap kısmında iki adet raylı çekmece bulunmaktadır Baş kısmı hareketlidir Yatak kısmı iyi kalite sünger ve üzerine vinlex deri kaplamadır Ana iskelet tamamiyle ahşap tan meydana gelmiştir Masaj masası en az 150 kg Ağırlığı çekebilecek kapasitededir Ürün ebatlıdır bu yüzden karg..
1,200.00TL
KDVsiz: 1,200.00TL
Alüminyum Çanta Tipi Masaj Sedyesi
Alüminyum Çanta Tipi Masaj Sedyesi Teknik Özellikler: Portatif ve çanta tipi oluşu sayesinde,yer kaplamaz ve yolculuk sırasında yanınızda taşıyabilirsiniz. Masaj masası ikiye katlanır şekildedir.Ayak kısımlarıda katlanabilmektedir. Orta sertlikte sünger kullanılmıştır. Masaya yatan sahıs altdaki sertliği hissettirmeyecek şekilde yüksek yoğunlukta sünger kullanılmıştır. Masaj masasının üstü tek parça vinylex kumaş ile kaplanmıştır.Vinylex kumaş silinebilir ve temizlenebilir özelliktedir. Masaj masasının ebatları açık vaziyette 180x70x63-84 cm olup ağırlığı 14 kg'dır. Yükseklik..
1,100.00TL
KDVsiz: 1,100.00TL
Çanta Tipi Masaj Sedyesi
Çanta Tipi Masaj Sedyesi Portatif-Katlanır Ürün Özellikleri: Teknik Özellikler: Portatif ve çanta tipi oluşu sayesinde hem yer kaplamaz hemde yolculuklarda yanınıza alabilirsiniz. Masaj sedyesi ikiye katlanır şekildedir.Ayak kısımlarıda katlanabilmektedir. Orta sertlikte sünger kullanılmıştır. Sedyeye yatan sahıs altdaki sertliği hissettirmeyecek şekilde yüksek yoğunlukta sünger kullanılmıştır. Masaj sedyesi nin üstü tek parça vinylex kumaş ile kaplanmıştır.Vinylex kumaş silinebilir ve temizlenebilir özelliktedir. Masaj sedyesinin ebatları açık vaziyette 180x60x70cm olup ağ..
500.00TL
KDVsiz: 500.00TL
Elektrikli Masaj Sedyesi
Masaj Koltuğu Elektrikli M12021 Teknik Özellikler: Yükseklik ayarı el kumandasıyla 65-90cm arasında istenilen konumda ayarlanır.Sırt kısmı mekanik dişli yardımıyla 0-90 derece arasında istenilen konumda ayarlanır. Antibaktariyel ve silinebilir suni deri ile kaplanmıştır.200kg taşıyabilme kapasitelidir. Vinleks rengi opsiyoneldir.Çelik gövde elektrostatik toz boya ile boyanmıştır. Diğer masaj sedyesi için kategorilere gözatın. ..
3,000.00TL
KDVsiz: 3,000.00TL
Masaj & SPA Sedyesi
Masaj & SPA Sedyesi M12023 Teknik Özellikleri: Teknik Özellikler: Antibakteriyel silinebilir suni deri ile kaplıdır. 200 kg taşıyabilme kapisetelidir. Vinleks rengi opsiyoneldir. Gövde lake boyanmıştır. Yan kollar açılır. İki Adet çekmece bölümü vardır. Çok şık bir görüntüye sahiptir. Üretimde kullanılan malzemeler sağlam ve kaliteli malzemelerden imal edilmiştir. Güvenle kullanabilirsiniz. Diğer masaj sedyesi için kategorilere gözatın.   ..
3,000.00TL
KDVsiz: 3,000.00TL
Masaj & SPA Sedyesi M12022
Masaj & SPA Sedyesi M12022 Teknik Özellikleri: Teknik Özellikler: Antibakteriyel silinebilir suni deri ile kaplıdır. 200 kg taşıyabilme kapisetelidir. Vinleks rengi opsiyoneldir. Çok şık bir görüntüye sahiptir. Üretimde kullanılan malzemeler sağlam ve kaliteli malzemelerden imal edilmiştir. Güvenle kullanabilirsiniz. Diğer masaj sedyesi için kategorilere gözatın. ..
3,000.00TL
KDVsiz: 3,000.00TL
Masaj Merdiveni Ahşap
Masaj Merdiveni Ahşap Çift Basamaklı Teknik Özellikler: Masaj sedyesine rahat bir şekilde çıkmak için dizayn edilmiştir. Merdivenlere basarak rahat bir şekilde masaj sedyesine çıkmanızı sağlar. Komple ahşap özelliktedir. Kolay temizlenebilir,kir tutmaz. Kaymaz özelliktedir. 43x40x43cm ebatındadır. Bazen renk sıkıntıları olabiliyor.Güvenle kullanabilirsiniz.   ..
250.00TL
KDVsiz: 250.00TL
Masaj Merdiveni Çift Basamaklı
Masaj Merdiveni Çift Basamaklı Teknik Özellikler: Masaj Masasına rahat bir şekilde çıkmak için dizayn edilmiştir. Merdivenlere basarak rahat bir şekilde masaj masasına çıkmanızı sağlar. Demir kısım elektrostatik toz boya kaplıdır. Basamak ahşaptır. Kolay temizlenebilir,kir tutmaz. Kaymaz özelliktedir. 43x40x43cm ebatındadır.   ..
140.00TL
KDVsiz: 140.00TL
Masaj Sedyesi - Elektrikli
Masaj Sedyesi - Elektrikli M1240B Elektrikli Sırt Yatırma .Tekerlekli . 55x55x180 cm Antibaktariyel ve silinebilir suni deri ile kaplanmıştır.200kg taşıyabilme kapasitelidir. Çelik gövde elektrostatik toz boya ile boyanmıştır. Teslimat Süresi 10 İş günüdür. Ürün üretilip teslim edilmektedir. Diğer masaj sedyesi için kategorilere gözatın. ..
1,550.00TL
KDVsiz: 1,550.00TL
Masaj Sedyesi - Elektrikli  M1240A
Masaj Koltuğu - Elektrikli M1240A Elektrikli Sırt Yatırma .Tekerlekli . 55x55x180 cm Antibaktariyel ve silinebilir suni deri ile kaplanmıştır.200kg taşıyabilme kapasitelidir. Çelik gövde elektrostatik toz boya ile boyanmıştır. Teslimat Süresi 10 İş günüdür. Ürün üretilip teslim edilmektedir. Diğer masaj sedyesi için kategorilere gözatın. ..
1,475.00TL
KDVsiz: 1,475.00TL
Masaj Sedyesi-Baş Kısmı Ayarlanabilir-Sıfır
Masaj Sedyesi Baş Kısmı Ayarlanabilir Teknik Özellikleri: Teknik Özellikler: Masaj sedyesinin baş kısmı resimde görüldüğü üzere ayarlanabilmektedir.Bu sayede sedyesi kullanan masörün daha rahat çalışabilmesi ve müşterininde daha rahat edebilmesi amaçlanmıştır Sedyenin ebatları 60x180x70cm 'dir Ürün ISO:9001:2000 Kalite standartlarında üretilmiştir.Güvenle kullanabilirsiniz Yatak kısmı iyi kalite sünger ve üzerine vinlex deri kaplamadır. Metal aksamlar elektrostatik boya ile boyanmış olup. Metal kısımlarda herhangi bir pas,kabarıklık v.b. hatalı işlemler bulunmamaktadır M..
310.00TL
KDVsiz: 310.00TL
Masaj Sehpası 3 Katlı
Masaj Sehpası 3 Katlı Teknik Özellikler: Masaj aksesuarlarını koymak için tasarlanmıştır. Masaj Cihazlarını taşımak içinde uygundur. Tekerlekli olması sebebiyle istenilen yere kolayca götürülebilir. Korozyona karşı statik boya kaplıdır. 39x55x70 cm ebatındadır. Üç katlıdır.Resimde görüşdüğü üzere Z şeklindedir. Diğer masaj sedyesi için kategorilere gözatın. ..
220.00TL
KDVsiz: 220.00TL