Ağda Sedyeleri ve Yatakları

Ağda sedyeleri güzellik, bakım, kozmetik salonlarının işini kolaylaştıran ürünlerdir. Aynı zamanda bulunduğu ortama şık bir aksesuar görüntüsüde verir, özellikle ahşap ürünlerimiz.  Ürünlerin çeşitlerine, fiyatlarına ve modellerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz. Web sitemizden istediğiniz adet lerde ürün satın alabilirsiniz. Acil siparişleriniz için lütfen irtibat kurunuz. Siparişlerinizde açık adresi belirtmeyi lütfen unutmayınız. Kargo ücretleri malesef sizlere aittir.

Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Ağda Sedyesi 12027
Ağda Sedyesi Teknik Özellikler: Kaliteli ve tercih edilen bir üründür. Ağda ve diğer işlemlerinizi rahatlıkla yerine getirebilirsiniz. Ağda Sedyesi Sırt kısmı mekanik dişli yardımıyla 0-90 derece arasında istenilen konumda ayarlanır. Antibaktariyel ve silinebilir suni deri ile kaplanmıştır.200kg taşıyabilme kapasitelidir. Vinleks rengi opsiyoneldir.Çelik gövde elektrostatik toz boya ile boyanmıştır. Ürün kodu: 12027   ..
800.00TL
KDVsiz: 800.00TL
Ağda Sedyesi Ayak ve Baş Ayarlanabilir
Ağda Sedyesi Ayak ve Baş Ayarlanabilir Teknik Özellikler: Bu ürünümüz güzellik merkezlerinde hem cilt bakımı hemde ağda gibi ufak operasyonları rahatlıkla getirebildiğinden tercih edilmektedir. Ağda Sedyesi en az 120 kg Ağırlığı çekebilecek kapasitededir. Sedyenin baş ve ayak kısımları ayarlanabilir özelliktedir.Bu sayede müşteri istenilen pozisyonda bekletilebilinir. Ağda Sedyesi tek parça vinylex malzeme ile kaplanmıştır.Temizlenebilir ve silinebilir özelliktedir. Sedyenin ebatları sırayla: 60x180x70cm ..
450.00TL
KDVsiz: 450.00TL
Ağda Sedyesi Çekmeceli Lüx Model
Ağda Sedyesi Çekmeceli Teknik Özellikler: Kaliteli ve şık bir üründür.Menmun kalacağınızı umuyoruz. Zaten uzun süredir satışını gerçekleştirdiğimiz bir üründür herhangi bir olumsuz bir geri dönüşte alınmamıştır kısacası güvenle kullanabilirsiniz. Ağda sedyesinde 2 adet çekmece bulunmaktadır. Sedyemiz en az 150 kg Ağırlığı çekebilecek kapasitededir. Tek parça vinylex malzeme ile kaplanmıştır.Temizlenebilir ve silinebilir özelliktedir. Müşterinin başına denk gelen kısım yükseltilmiş biçimde ve ayarlanabilir özelliktedir.Müşteri rahatlığına özen gösterilmiştir. Metal kısımlar elektro st..
800.00TL
KDVsiz: 800.00TL
Ağda Sedyesi Çok Fonksiyonlu 12026
Ağda Sedyesi Teknik Özellikler: Bu üründen hiçbir şikayet veya olumsuz geri dönüş almadık. Sizinde menmun kalacağınıza eminiz.Ağda v.b. operasyonlarınızı rahatlıkla yerine getirebilirsiniz. Resimde görüldüğü üzere sedye ayak ve baş kısımları hareketlidir. Ayrıca yan kolçaklarda hareket edebilmektedir. Resimde görünen ürünün bire bir aynısını göndereceğimizden süpheniz olmasın. Sırt kısmı mekanik dişli yardımıyla 0-90 derece arasında istenilen konumda ayarlanır. Antibaktariyel ve silinebilir suni deri ile kaplanmıştır.200kg taşıyabilme kapasitelidir. Vinleks rengi opsiyoneldir..
800.00TL
KDVsiz: 800.00TL
1 yorum yapılmış.
Ağda Sedyesi Elektrikli 3 Motorlu
Ağda Sedyesi Elektrikli 3 Motorlu Teknik Özellikler: Sırt Kısmı Fonksiyonu el kumandasıyla kontrol edilen motor ile 0-90 derece arasında istenilen konumda ayarlanır. Yükseklik ayarı el kumandasıyla kontrol edilen motor ile 60-80cm arasında istenilen konumda ayarlanır. Ayakucu Kısmı El kumandasıyla kontrol edilen motor ile 0-40 derece arasında istenilen konumda ayarlanır. ..
4,150.00TL
KDVsiz: 4,150.00TL
Ağda Sedyesi Elektrikli M1240A
Ağda Sedyesi Elektrikli M1240A Teknik Özellikler: Elektrikli Sırt Yatırma .Tekerlekli . 55x55x180 cm Antibaktariyel ve silinebilir suni deri ile kaplanmıştır.200kg taşıyabilme kapasitelidir. Çelik gövde elektrostatik toz boya ile boyanmıştır. Teslimat süresi kesin siparişten itibaren 10 iş günüdür. ..
1,475.00TL
KDVsiz: 1,475.00TL
Ağda Sedyesi Hareketli Fonksiyonlu
Ağda Sedyesi Teknik Özellikler: Çok tercih edilen bir üründür.Resimde görüldüğü üzere sedye ayak ve baş kısımları hareketlidir. Ayrıca yan kolçaklarda hareket edebilmektedir. Sırt kısmı mekanik dişli yardımıyla 0-90 derece arasında istenilen konumda ayarlanır. Antibaktariyel ve silinebilir suni deri ile kaplanmıştır.200kg taşıyabilme kapasitelidir. Vinleks rengi opsiyoneldir.Çelik gövde elektrostatik toz boya ile boyanmıştır.   ..
1,000.00TL
KDVsiz: 1,000.00TL
Ağda Sedyesi Katlanır
Ağda Sedyesi Katlanır ve Baş Ayarlı Teknik Özellikler: Ağda sedyesinin baş kısmı 5 ayarlı şekilde istenilen yükseklik veya alcaklıkta ayarlanabilmektedir. Ayrıca sedyenin ayakları katlanabilir özelliktedir. Portatif olarak kullanmanız mümkündür. Ağda Sedyesi en az 120 kg Ağırlığı çekebilecek kapasitededir. Ağda Sedyesi ayak kısımları katlanabilir özelliktedir.Resimde katlanmış şekilde listelenmiştir. Taşıyıcı bölümün üzerine oturtulmuş gürgen ahşaptan yapılmıştır. Bu ahşap esnemeyecek yapıdadır.Ahşap kısmın üstünde yüksek yoğunluklu, üzerine oturulduğunda altadaki ahşap malzemenin ser..
310.00TL
KDVsiz: 310.00TL
Ağda Sedyesi Sabit Ayaklı
Ağda Sedyesi Sabit Ayaklı Teknik Özellikler: Ağda sedyesinin baş kısmı 5 ayarlı şekilde istenilen yükseklik veya alcaklıkta ayarlanabilmektedir. Sedye Ayakları sabittir katlanmaz. Bu yüzden kargo masrafı katlanır ayaklı sedyelere göre daha pahalı tutmaktadır. Ağda Sedyesi en az 120 kg Ağırlığı çekebilecek kapasitededir. Taşıyıcı bölümün üzerine oturtulmuş gürgen ahşaptan yapılmıştır. Bu ahşap esnemeyecek yapıdadır.Ahşap kısmın üstünde yüksek yoğunluklu, üzerine oturulduğunda altadaki ahşap malzemenin sertliğini hissettirmeyen sünger bulunmaktadır. Ağda Sedyesi tek parça vinylex malzem..
450.00TL
KDVsiz: 450.00TL
Ahşap Ağda Sedyesi Lüx Model
Ahşap Ağda Sedyesi Teknik Özellikler: Çok fazla referansı olan bir üründür. Otellerden tutun spor kulüplerine kadar satış gerçekleştirilmiştir. Çok gösterişli ve şık bir üründür. Canlı gördüğünüz zaman anlayacaksınız. Bu ürün şimdiye kadar hiçbir şikayet almamıştır. Oldukça kalite ve uğraş verilmiş bir üründür. Resimdeki ürün bire bir aynısı gönderilmektedir. Dilenirse baş kısmı, delikli gönderilir (Kombine kullanımlar için) bu sayede hem masaj hemde ağda yapılabilir. Ebatlar 65x185x75 cm Ahşap kısmında iki adet raylı çekmece bulunmaktadır. Baş kısmı hareketlidir. Yatak kısmı iyi kali..
1,200.00TL
KDVsiz: 1,200.00TL